3. CONTACTA

Si necessites posar-te en contacte amb nosaltres:

Podeu contactar amb Associació CEPS per via telefònica a través de la nostra centraleta al telèfon 93 319 47 50

 

DIRECCIÓ

Xavier Puig Santularia: xpuig@asceps.org

 

COMITÈ D’EMPRESA: comiteceps@gmail.com

 

DEPARTAMENT D’ECONOMIA I FINANCES

Sergi Llampayas: sllampayas@transit.es

Dolors Bru: dolors@transit.es

 

ÀREA D’ADMINISTRACIÓ

Gemma Lladós: gllados@transit.es

SUPORT INFORMÀTIC

Eduard Bernal: edu@asceps.org

ÀREA DE RECURSOS HUMANS (RRHH)

Horari d’atenció : dilluns a dijous de 12.00 a 14.00 y de 17.00 a 18.00 hores.

Sonsoles González: sonsoles@transit.es

Òscar Pérez: mati@transit.es

Neus Bullich: neus@transit.es

FORMACIÓ

Laura Baseiria: formacio@asceps.org

 

INTERVENCIÓ COMUNITÀRIA AMB INFANTS I JOVES

Roser Albert:  ralbert@asceps.org

 

CENTRES RESIDENCIALS D’ACCIÓ EDUCATIVA

Guadalupe Navas: palmeres@asceps.org

Carles Rue: folch@asceps.org

Lluis Suàrez: enpolzet@asceps.org

 

ÀREA DE MEDIACIÓ

Xavier Puig: xpuig@asceps.org

 

SERVEIS D’ATENCIÓ A LA PETITA INFÀNCIA I FAMÍLIA

Eulàlia Gorga: eulalia@asceps.org

 

COMITÈ DE SALUT: comitesalud@gmail.com

*Si necessites posar-te en contacte amb nosaltres per denuncies d’assetjament: bustia@asceps.org